Brunet proměna aneb hubneme a makáme co to jde!
FAT to FIT

BRUNET FAT to FIT – proměna #1

Jak už Marťa předeslala v prvním článku sekce FAT to FIT, budeme se s Vámi pravidelně dělit o naše pokroky na cestě za lepší postavou. Jelikož naše snažení začalo už na začátku roku 2015, níže uvidíte fotky, které jsme za ten necelý rok pořídily. Zpočátku jsme to nebraly nijak vážně, takže z první poloviny roku nemáme žádná přesná měření a konkrétní čísla, ale v květnu 2015 jsme poprvé absolvovaly měření na In-Body a od té doby se snažíme pravidelně naše posuny sledovat.

Na první fotce z ledna 2015 je vidět stav, který mě dohnal definitivně k rozhodnutí, že je potřeba začít se sebou něco dělat a už o tom přestat jen mluvit. V tu dobu jsme obě začaly trénovat na dubnový půlmaraton (já teda trénovala jen na desítku). Každou středu jsme se scházeli s partou kamarádů a běhali jsme a běhali. Ne, že by mi běhání pomohlo zhubnout, ale naučila jsem se dělat nějakou sportovní aktivitu pravidelně! Když na vás každý týden čeká parta lidí, jste domluvení na konkrétní hodinu, najednou nehledáte výmluvy, proč nejít. Prostě ostatní čekají, takže jdete! 🙂 Tímhle způsobem jsem se naučila pravidelně cvičit a tak nějak do toho sportu přirozeně vplula. Zároveň s tím jsem hodně upravila jídelníček – vyřadila jsem prakticky veškerý lepek, omezila celkový příjem sacharidů, naopak navýšila množství bílkovin a zeleniny.

Brunet proměna - pohled zepředu, jde to pomalu, ale jde to!

BRUNET FAT to FIT proměna zepředu #1

V květnu jsme nastoupily na trenérský kurz, v rámci kterého jsme podstoupily měření na In-Body. Druhá fotka je z července 2015. Za dva měsíce (od měření v květnu) jsem zaznamenala mínus 2 cm přes břicho, mínus 2 cm kolem pasu, mínus 3 cm přes stehno těsně pod zadkem a mínus 2,5 cm přes střední část stehna.

Brunet proměna pohled zezadu, jde to pomalu, ale jde to!

BRUNET FAT to FIT proměna zezadu #1

Poslední fotka je ze září 2015, kdy jsem slavila narozeniny. Ten den jsem si stanovila jako “den zúčtování”. Podobný den zúčtování jsem měla už loni a předloni, ale nikdy se mi nepodařilo dotáhnout do konce to, co jsem si stanovila. Takže moje narozeniny byly spíš k naštvání, že jsem to ZASE nedokázala. Tenhle rok jsem ale slavila kulatiny, takže jsem chtěla mít opravdový důvod k radosti. 🙂 Týden před narozeninami jsem byla znovu na In-Body, kde se ukázalo, že od posledního měření jsem shodila 3 kg čistého tuku. Juchůů! 🙂 V pase jsem dala dolů další 1,5 cm, přes boky mínus 1 cm a přes stehno další mínus 1 cm. Tak to bychom měly! Jenže na svalech jsem podle přístroje nenabrala ani deko! Přiznám se, hodně mě to překvapilo, protože jsem měla pocit, že mi svaly rostou, ale minimálně to pro mě byl impuls pro úpravu tréninku.

Teď je listopad a já stále jedu bez trenéra, stále bez přesného nastavení jídelníčku a počítání gramáží, takže už jsem zvědavá na příští měsíc, co mi další měření ukáže za výsledky. Těšte se taky! 🙂

Předchozí post Next Post

You Might Also Like

Žádné komentáře

Leave a Reply