Závody bikiny fitness Praha
FAT to FIT

Druhé a třetí závody v bikiny fitness

Jak jistě víte, Blond si na podzim střihla nejen jedny závody, ale rovnou troje. Zážitky z těch úplně prvních Vám již popsala v článku, který jsme vydaly těsně po závodech. Jak ale probíhaly ty další dvoje? Paradoxně byly možná mnohem zajímavější než ty první, protože byly o něco méně chaotičtější. Ač je již podzim nenávratně pryč (včetně formy 🙂 ), přinášíme ohlédnutí za druhou částí soutěžní sezóny a vy si můžete přečíst, jak Bloncka dopadla a co přožívala…

Den první – Sobota

 V neděli po prvních závodech, o kterých jsem psala v tomto článku, jsem se probudila totálně oteklá, s bolestí hlavy, jako kdybych vyžunkla kýbl tequilly na baru. Musela jsem ale vstát a jít se najíst, protože jsem byla zpět v režimu. Trénink jsem nedávala a jen odpočívala. A motivovala se na další superkompenzační týden.

Výsledek z předchozí soutěže mi samozřejmě docházel až postupně, takže jsem vždy prošla kolem medaile a řekla si: „No jo vlastně!” 😀 Díky tomu, že už jsem si svůj cíl a sen splnila, a to ještě o dost lépe, než jsem chtěla, říkala jsem si, že tento týden se hodím do klidu, že už mi o nic nejde a závody si chci co nejvíc užít.

No.. skoro to vyšlo… Drželo se mě to první den a další dny se bezesné noci plné čučení do stropu a přemýšlení, co zlepšit a jak se předvést lépe, znovu opakovaly. Hlava neuměla vypnout. I když jsem věděla, že už mi o nic nejde a další výsledek pro mě není zas tak důležitý, přesto jsem chtěla být lepší. NE kvůli medaili, ale kvůli sobě. Chtěla jsem se lépe odprezentovat, lépe zapózovat, působit na pódiu sebevědoměji a konečně tam být i trochu vyklidněnější. Prostě se poučit z chyb. Nenáviděla jsem se za to, že nejsem trochu flegmouš.

Jinak celý týden probíhal o dost lépe než ten předchozí, tělo už si asi trochu zvyklo a já odjela superkompenzačku velmi slušně.

Tentokrát mě čekaly závody dvoje. Jedny v sobotu v České lípě a v neděli mezinárodní na Podvinném Mlýně v Praze. Věděla jsem, že to bude náročné.

Většina mých známých včetně Brunet plánovala návštěvu Podviňáku a já pár dní před zjistila, že do Lípy nemám s kým jet. Naštěstí se mě ujali dva moji fitness kámoši, kteří se mnou na závody jeli a celou dobu mě podporovali. Asi i díky nim jsem byla už od rána v naprostém klidu. Dva kluci prostě nic nehrotí a udržují dobrou náladu. Byla jsem moc ráda, protože jsem si to díky nim užila. Závody v BFC Cup v České Lípě byly spíše menší. Moje forma se mi líbila, více jsme cukrovali, takže jsem to na sobě viděla. Na pódiu jsem se cítila více sebevědoměji a tak celkově mnohem lépe než v Čelákovicích. Konečně jsem si uvědomovala, že stojím na pódiu a občas i to, co dělám. Snažila jsem se vyvarovat se minulých chyb a snad se mi to i trochu povedlo. Ale je to hodně o zkušenostech a tréninku. Každopádně jsem na těchto závodech získala první místo!!!

Nádhera! Úžasnej pocit, myslím, že je to na fotkách i znát. Prostě to byl supr den!

závody bikiny fitness

závody bikiny fitness

závody bikiny fitness

závody bikiny fitness

Závody bikiny fitness Praha

Závody bikiny fitness Praha

závody bikiny fitness

závody bikiny fitness

závody bikiny fitness

Den druhý – Neděle

Než jsem si to stihla opět uvědomit, už jsme jeli zpět do Prahy a já začala hned plánovat, co potřebuji připravit na druhý závodní den! Jela jsem ještě na prezentaci závodníků na nedělní závod a domů přijela docela pozdě. Ještěže jsme s brunet plánovaly dopředu. Řekly jsme si, že když nebyla na předchozích závodech, tak si ty poslední užijeme spolu a bude se mnou od začátku do konce. Spala tedy u mě a už od rána asistovala. Nechala nám natisknout Blond&Brunet mikiny, takže jsme i na závody jely stylově. Postarala se snad o všechno a za to jsem byla nejvíc vděčná. Bylo to super, když mi byla furt po ruce, zařídila mi donutky a pořád mi stála za zadkem a cokoliv jsem potřebovala, zařídila! Nejlepší pocit, cítit tu podporu, díky bruneťáku!

Protože jsem byla klidná z předchozího dne, celý den jsem tedy nestresovala a stihla jsem i pokecat s lidmi, co mě přišli podpořit. A tak jsem si svoje top závody představovala! Byla jsem už docela vyčerpaná a na pódiu se nijak zvlášť nepředváděla, chtěla jsem být přirozená, což se ale nakonec možná ukázalo jako chyba. Chtělo se to více nakrucovat. 🙂 Konkurence zde ale byla vyšší a závodnice osvalenější, takže jsem nebyla v prvním vyvolávání a tudíž ani nevěděla, zda se dostanu do finále. Nakonec se mi ale přece jen do finále povedlo probojovat a jsem za to nesmírně ráda. I přes strašnou organizaci závodu, kdy jsme čekali 5 hodin na finálové kolo, to bylo skvělý, protože za mnou opět přišlo mnoho známých a kamarádů a já konečně měla čas se všemi pokecat a strávit s nimi několik hodin namatlaná závodní barvou a v župánku. 😀

závody bikiny fitness

Přestože jsem tušila, že jsou zde šance na umístění malé, na finále jsem se docela těšila a na pódiu se pak předvedla tak, aniž bych se musela stydět. Můžete se podívat na videu.

Velký zážitek jsem ale měla, když jsem po finále sestoupila z pódia a spolu se všemi jsme se zakousli do dvou krabic plných donutů. 🙂

závody bikiny fitness

Na vyhlášení jsem pak běžela s plným břichem. 😀

závody bikiny fitness

závody bikiny fitness

závody bikiny fitness

závody bikiny fitness

Nakonec jsem skončila šestá, ale i tak to byl skvělý závod. Prostě jsem si uvědomila jednu zásadní věc, medaile jsou fajn, ale pokud ten zážitek máte s kým sdílet a cítíte tu podporu svých známých a kamarádů, je to tisíckrát vzácnější.

A proto vám všem, kteří jste se přišli podívat, děkuji! Brunetě ještě patří mé díky extra.

závody bikiny fitness

 

Předchozí post Next Post

You Might Also Like

Žádné komentáře

Leave a Reply