Blog o zdravém životním stylu CZ Nespresso @ KVIFF Film Festival
Fitness

Máme blog, ale blogerky nejsme

Asi nemá cenu začínat větou, že se zase po delší době hlásíme s nějakým příspěvkem a omlouvat se za tu odmlku, protože pokud nás už nějakou dobu sledujete, mohli byste si říct, že bychom tohle mohly psát pořád. 🙂 V tomhle článku jsem se rozhodla trochu vysvětlit, proč se za blogerky nepovažujeme a proč vás nezahlcujeme každodenními příspěvky.

V první řadě nutno říct, že nejsem žádná královna selfíček.

Myslím, že u mě v telefonu nenajdete jediné selfie, kde bych byla sama, bez party kamarádů. Sama sebe jsem vyfotila maximálně v kabince v obchodě, abych poslala fotku ségře, a ta mi poradila s výběrem oblečení. Myslím, že to je u “blogerky” asi největší kámen úrazu. 😀 Marťa je na tom dost podobně, proto na většině fotek naše obličeje nenajdete. Když jsme blog zakládaly, měly jsme plány, jak se budeme fotit u jednotlivých cviků, budeme na nich vysvětlovat, jak se co správně cvičí, točit videa apod. No, abych vám přiblížila, jak to vypadá, když jdeme cvičit – před tréninkem si řekneme, že se hlavně nesmíme zapomenout vyfotit a po tréninku už skoro na cestě domů si řekneme “Tvl, tak jsme se zase nevyfotily!” 😀 Sice si můžeme s čistým svědomím říct, že MY MAKÁME, MY SE NEFOTÍME, ale pro účely blogu o fitness je to k ničemu!

Den má málo hodin

Další věc, která nám brání věnovat se blogu tak, jak bychom chtěly, je vlastně všechno to, o čem náš blog je. Obě pracujeme v marketingu a většinu práce strávíme u počítače, proto se snažíme sportu věnovat maximum našeho volného času. Do toho zdravá strava, společenský život a vlastně milion dalších zálib, které obě máme a suma sumárum, na blog už vlastně žádný čas nezbývá.

Profesionální fotky?

Vždycky jsem slintala nad fotkama známých blogerek a říkala si, proč my tak hezké fotky (například jídla) nemáme. Kápla jsem na to, když jsem se takhle zase jednou snažila nafotit, co jsem večer po práci a po tréninku a po kině uvařila a ty fotky ne a ne se povést. Voila, ono je to všechno světlem! Když odcházíte z domu za tmy a vracíte se za tmy, nemáte moc možnost nafotit si krásně jídlo na denním světle. Takže naše blogerská realita pak vypadá tak, že jídlo nesu v krabičce do práce a fotím ho v kanceláři, nebo si po práci odběhnu rychle domů nafotit jídlo ze včera, které pak vrátím do lednice a zase někam běžím. Joooo, těžký život blogera. 😀

A proč tohle všechno píšu? 🙂

Abyste nám prominuli, že nejsme občas moc aktivní, že ty naše fotky receptů nejsou jako z katalogu a že vás nezasypáváme fotkama z posilovny (tady se zkusíme polepšit, abyste měli důkaz, že cvičit nepřestáváme). 😉  Doufáme, že původní záměr, proč jsme blog začaly psát, a to být vám alespoň trochu inspirací nebo motivací, naplňujeme i se skromnějším obsahem.

#bybrunet

Blog o zdravém životním stylu

Blog o zdravém životním stylu

Blog o zdravém životním stylu

Předchozí post Next Post

You Might Also Like

Žádné komentáře

Leave a Reply